I Survivalowe Zawody Aktorek Aktywne Lato w Mierkach

Jestem zarobiony po uszy, ale na taki wpis musiałem znaleźć chwilkę czasu. Ot trafiło się ślepej kurze ziarnko i w niedzielę oraz poniedziałek miałem przyjemność fotografowania podczas I Survivalowych Zawodów Aktorek Aktywne Lato w Mierkach. 30 uczestniczek zmagało się w konkurencjach przygotowanych przez firmę BARTBO. Wśród uczestniczek były takie znakomitości jak: Magdalena Wójcik, Izabela Trojanowska, Ewa Kasprzyk, Anna Samusionek, Małgorzata Lewińska, Ewa Bakalarska, Ewa Wachowicz… Było fajnie ;-)

Jakby komuś te zdjęcia były potrzebne proszę się śmiało częstować – udostępniam je za darmo na licencji CC BY-NC-ND. Proszę jedynie o wpisanie mojego autorstwa z linkiem do tej strony.
Licencja Creative Commons I Survivalowe Zawody Aktorek by Tomasz Niewęgłowski is licensed under a Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License.

Update:
Trochę inny zestaw zdjęć na Facebooku Bartbo.

Tomasz Niewęgłowski Opublikowane przez:

Fotograf od dzieciństwa. Zawodowo grafik od 2000 r. Obecnie brand designer i założyciel kolektywu kreatywnego Fogravis. Prywatnie miłośnik ciszy na łonie natury.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Leave a Reply